Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja wizyty Jarocin
Rezerwacja wizyty Jarocin
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Jarocin, ul. Piaskowa 5
Dietetyk: Piotr Kaźmierczak
Jarocin, ul. Piaskowa 5
Dietetyk: Centrum Jarocin
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 603 139 239

tel. 530 362 025

 Piotr Kaźmierczak
Piotr Kaźmierczak
 Centrum Jarocin
Centrum Jarocin
Ukryj kalendarz

Opinie pacjentów

Pelen profesjonalizm. Mozna zadzwonic o kazdej porze dopytac jak sa jakies watpliwości. Posiłki super smaczne dopasowane do mojego gustu.A np tortilla z kurczakiem i szpinakiem to palce lizac. A przy tym waga leci w dół :) Niesamowite i z czystym sumieniem polecam :)

Kamil

Poznaj inną historię

Niesamowita przemiana

Pani Elżbieta, to osoba która konsekwentnie idzie do przodu i nigdy się nie poddaje! Zrzuciła swoje 53 kilogramy i całkowicie odmieniła swoje życie.  

czytaj więcej

Swoja przygodę z dietetykiem zaczęłam w lutym. Tak naprawdę zmusiła mnie do tego choroba przy której lekarz zalecił dietę podczas stosowania leków.

  • Sabina (28l.), Jarocin
  • 14
  • Kobieta
  • 26 września, 2017

 

Zawsze czułam, ze muszę zrzucić parę dobrych kilogramów ale nigdy nie było motywacji, brak chęci i czasu na ćwiczenia fizyczne. Nadszedł w końcu czas aby zadbać o swoje zdrowie.

Nigdy nie przywiązywałam większej uwagi do tego co, kiedy i w jakich ilościach jadłam, aż do teraz. Początki były bardzo trudne ale kiedy zobaczyłam pierwszy raz na wadze jak uciekają mi kilogramy motywacja wzrosła.

Jest ważne, aby zwrócić uwagę na szczegóły

Pomocy udzielił mi Piotr Kaźmierczak, który dokładnie wysłuchał moich potrzeb przy tym szczegółowo i profesjonalnie wyznaczył mi dietę. Posiłki były smaczne i bardzo urozmaicone.

Wyrobione nawyki i zadowolenie

Na stałe wprowadziłam spożywanie 5 mniejszych posiłków. Utrzymuję dużą aktywność fizyczną. Po 6 miesiącach mogę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona z efektów i udzielonej mi pomocy przez Piotra. Czuje się świetnie i widać różnice w moim wyglądzie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Piotra Kaźmierczaka z Poradni Dobry Dietetyk w Jarocinie

Sabina przyszła do gabinetu i sprawę postawiła jasno; aby żywienie dostosować do konkretnego schorzenia. Na każdym spotkaniu monitorowaliśmy przebieg Naszego planu działania. Podziwiałem Sabinę, ponieważ mimo pewnych ograniczeń żywieniowych dokładnie realizowała zalecenia dietetyczne oraz starannie przestrzegała ustalonych ćwiczeń. Każde spotkanie przynosiło widoczne zmiany w sylwetce Sabiny. Aktywność fizyczna stała się motorem napędowym do zmiany. Determinacja i motywacja rosła na kolejnych wizytach. Sabina jest osobą, która z prawdziwym zaangażowaniem, uporem postawiła przed sobą cel i go w pełni zrealizowała. Wielkie uznanie i Gratulacje!!

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ